Drzwiczki kominkowe na wymiar

1,00 zł

sprzedam


Stojąca na bardzo wysokim poziomie firma specjalizująca się w produkcji oraz sprzedaży drzwiczek do kominków. Dokłada największych starań, aby każdy klient był w pełni usatysfakcjonowany z jej usług. To właśnie dlatego drzwiczki wytwarzane są pod wymiary , które podał klient.

W swojej ofercie posiada na chwilę obecną trzy modele, które można dopasować do każdego paleniska. Proponowane drzwiczki mogą być montowane zarówno w paleniskach otwartych, piecach kaflowych, jak i kominkach, które dopiero co zostały wybudowane. Firma sięga po materiały wysokiej jakości. Jej siłą jest również mający świetne kwalifikacje i jednocześnie mający bogate doświadczenie personel, który doskonale zna się na wykonywanej pracy.

Podczas produkcji drzwiczek nacisk kładziony jest nie tylko na zastosowanie materiałów wysokiej jakości, ale także na perfekcję wykonania. Firma dba o najmniejsze detale, zdając sobie sprawę z tego doskonale, że często to od nich uzależniony jest uzyskany ostatecznie efekt. Wszystkie wyroby obejmuje trwająca aż pięć lat gwarancja. Firma dba o maksymalne zadowolenie tych, którzy postawili na jej usługi. Dlatego ma w swojej ofercie wyroby rewelacyjnej jakości za naprawdę atrakcyjną cenę.

Kontakt:

Piotr Mielańczuk
tel.: 737 580 037
e-mail: kontakt@ignif.com
http://drzwiczki-kominkowe.pl/


Ważne do: 2018.09.23, wyświetleń: 71

nr ogłoszenia: 14676