Nowoczesna klinika medyczno–dentystyczna

inne


Impladent Medical&Dental Clinic to stojąca na wysokim poziomie klinika medyczno – dentystyczna, która w swojej ofercie ma niezwykle szeroki wachlarz usług. Początkowo klinika zajęła pozycję lidera w w dziedzinie stomatologii. Dzięki temu mogła poszerzyć swoją ofertę o zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, ginekologii estetycznej i dermatologii. W swojej ofercie posiada nawet leczenie chrapania.

W klinice stosowany jest nowoczesny sprzęt , który spełnia wszystkie wymagane na terenie naszego kraju normy. W klinice znajduje się też stojący na najwyższym poziomie blog operacyjny. Siła kliniki tkwi w personelu o bogatym doświadczeniu, który cały czas poszerza swoje kwalifikacje. Dzięki temu klinika cały czas się rozwija.

Tym, co niewątpliwie odróżnia placówkę od innych placówek tego typu jest posiadanie aż trzech laserów klasy premium, co pozwala przeprowadzać szereg zabiegów o działaniu odmładzającym. W klinice poddać można się takim zabiegom, jak peelingi medyczne, leczenie nadmiernej potliwości czy redukcja rozstępów. Każdy pacjent może w klinice Impladent Medical&Dental Clinic odzyskać dobre samopoczucie.

Kontakt:

tel.: 501 155 036
e-mail: rejestracja@impladent.eu
http://www.impladent-estetyczna.eu/


Ważne do: 2018.10.01, wyświetleń: 68

nr ogłoszenia: 14683